Wspólnota klasztoru

Hits: 13539

o. Aleksander Pikor- przeor i proboszcz, 
ur. w 1968 r. w Sokołowie Małopolskim
pierwsze śluby zakonne 09.10.1995 r.
śluby wieczyste 18.03.2000 r.
święcenia kapłańskie 19.05.2001 r.

 
 

adamo. Adam Rusek – Opiekun chorych, kapelan strażaków, kapelan Sióstr Karmelitanek, kapelan DPS
ur. w 1948 r. w Czaplach Wielkich
pierwsze śluby zakonne 06.12.1969 r.
śluby wieczyste 24.12.1972 r.
święcenia kapłańskie 06.06.1975 r.

 

o. Mariusz Placek – opiekun ministrantów, katecheta bierzmowanych, duszpasterz wspólnot w Szawle na Litwie
ur. w 1973 w Dębicy
pierwsze śluby zakonne 12.10.1996 r.
śluby wieczyste 17.03.2001 r.
święcenia kapłańskie 01.06.2002 r.

 

 
 

tadeuszbr. Tadeusz Lisiński
ur. w 1955 r. w Lipnie
pierwsze śluby zakonne 15.10.1988 r.
śluby wieczyste 15.07.1995 r.