Ogłoszenia

Hits: 55133

Ogłoszenia Duszpasterskie
na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą
16 września 2018 r.

  1. We wtorek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, w piątek przeżywać będziemy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. W przyszłą sobotę o godz. 1700 spotkanie Młodzieżowej Grupy Apostolskiej
  3. Również w sobotę na godz. 1800 zapraszamy wszystkich pątników grupy 14C na Mszę św. a po niej na spotkanie przy ognisku.
  4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościł o. Roman Dąbrowski z naszego klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pomoc w renowacji bardzo zniszczonego kościoła w Sąsiadowicach.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 1500 w Budziskach odbędzie się Msza św. w intencji zamordowanym w czasie II wojny światowej mieszkańców Budzisk i Krzówki. Wszystkich serdecznie zapraszamy
  6. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Parafialnej, która z organizacji posiłków dla pielgrzymów w czasie odpustu uzyskała łączny dochód 5860 zł. który będzie przeznaczony na spłatę renowacji ołtarza.
  7. W tym tygodniu odeszli z naszej parafii śp. Tomasz Wachnik z Turzystwa oraz śp. Adela Soćko z Turzystwa. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…