Ogłoszenia

Hits: 106758

Ogłoszenia Duszpasterskie
na  24 Niedzielę Zwykłą
15 września 2019 r.

  1. Dziś o godz. 1500 spotkanie dla młodzieży i rodziców klasy VII, która w tym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, natomiast po Mszy o godz. 1600 Spotkanie dla rodziców dzieci klasy III, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Jutro z racji 16 dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 1800 Nowenna do św. Jana Pawła II
  3. We środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, w sobotę przeżywać będziemy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 1900 – Spotkanie Grupy Liturgicznej
  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 1400 w Budziskach odbędzie się Msza św. w intencji zamordowanych 77 lat temu w czasie II wojny światowej mieszkańców Budzisk i Krzówki. Wszystkich serdecznie zapraszamy
  6. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Parafialnej, która z organizacji posiłków dla pielgrzymów w czasie odpustu uzyskała łączny dochód 5225 zł. który będzie przeznaczony na renowację naszego kościoła. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w organizację uroczystości odpustowych: Siostrom Karmelitankom, Paniom, które piekły placki, Młodzieży z Grupy Apostolskiej, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, ministrantom, strażakom z OSP Wola Gułowska i Ferdynandów, oraz tym parafianom którzy przygotowali wieńce dożynkowe, dary ołtarza; każdemu kto w jakikolwiek sposób włączył się w przygotowanie naszych uroczystości.
  7. Pragniemy także gorąco podziękować panom, którzy we wtorek przyszli do rozbiórki dachu ze spalonej kaplicy. Nie było ich zbyt wielu (2 z Turzystwa, 1 z Helenowa, 1 z Lenda Wielkiego 1 z Władysławowa, 1 z Sobiski, i 1 z Kalinowego Dołu), ale za to wykonali ogrom pracy. W sobotę też dzięki pomocy Pana Radnego z Woli Gułowskiej i dwóch osób z Władysławowa wycięto kilka drzew na krokwie na nowy dach. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Niech dobry Bóg hojnie wam błogosławi. Smuci jednak fakt, że nasz apel spotkał się z tak małym odzewem – jest to bardzo zniechęcające.