Ogłoszenia

Hits: 144323

Ogłoszenia Duszpasterskie
na 24 Niedzielę Zwykłą
13 września 2020 r

  1. W środę racji 16 dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 1800 Nowenna do św. Jana Pawła II
  2. W czwartek w naszym zakonie przeżywamy święto św. Alberta Jerozolimskiego – prawodawcy Zakonu, natomiast w piątek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
  3. W przyszłą sobotę o godz. 1600 spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie z klasy 8 grupa A i B w „Hilarówce”
  4. Również w sobotę o godz. 1900 – Spotkanie Młodzieżowej Grupy Apostolskiej
  5. Trwają nadal zapisy do Liturgicznej służby Ołtarza, nowych ministrantów i lektorów. Zachęcamy tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej czy jest Święta Liturgia, służyć do niej, spędzić czas na zajęciach sportowo – rekreacyjnych z rówieśnikami do zastanowienia się nad taką możliwością. W następną niedziele  20 września po wszystkich mszach świętych, będzie możliwość zapisów u o. Mariusza. Zapisy będą trwały do końca września.
  6. Zapraszamy także wszystkie chętne dzieci na spotkania scholki. W tym tygodniu spotkanie wyjątkowo w piątek o godz. 1530
  7. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Parafialnej, która z organizacji posiłków dla pielgrzymów w czasie odpustu uzyskała łączny dochód 2610 zł. który będzie przeznaczony na renowację naszego kościoła. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w organizację uroczystości odpustowych: Siostrom Karmelitankom, Paniom, które piekły placki, Młodzieży z Grupy Apostolskiej, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, ministrantom, strażakom z OSP Wola Gułowska i Ferdynandów, oraz tym parafianom którzy przygotowali wieńce dożynkowe, dary ołtarza; każdemu kto w jakikolwiek sposób włączył się w przygotowanie naszych uroczystości.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za ofiarę na kościół 250 zł od Koła Różańcowego z Ernestynowa
  9. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Miron Bancerz z Ernestynowa (Czarnej). Polećmy go miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  10.